1. خانه
  2. /
  3. دیگر
  4. /
  5. آموزش گام به گام فنون حرفه ای در تأمین منابع مالی و سرمایه گذاری

آموزش گام به گام فنون حرفه ای در تأمین منابع مالی و سرمایه گذاری

وزن: 0.488 کیلوگرم
ابعاد: 24 × 17 × 1.5 سانتیمتر
شناسه محصول: HSA727
قیمت اصلی 295,000 تومان بود.قیمت فعلی 250,750 تومان است.

موجود

رشد و توسعه اقتصادی بستگی تام و تمام به توسعه منابع مالی و سرمایه‌ای دارد و برای اين منظور بايد رویه‌هایی را دنبال نمود كه منابع و سرمایه‌های سرگردان و پراكنده را متراكم سازد و آن‏ها را در مسیر درست برای سازندگی و توليد و ايجاد اشتغال قرار دهد.

غير از ملزومات، توسعه دانش‌ و مهارت‌های مرتبط با فرایندهای جذب، متراكم سازی و هدایت منابع مالی و سرمایه‌ای در مسیر سازندگی و همین‌طور بسط و گسترش معاملات تأمین مالی نيازمند فراهم‌سازی يك سيستم آموزشی مناسب همراه با عرضه منابع مطالعاتی و كتب آموزش حرفه‌ای در زمینه‌های موردبحث است.

در کتاب حاضر تلاش شده است كليه روش‌ها و رویه‌های تأمین منابع مالی و سرمایه‌ای و فرایندهای اجرايي آن‏ها به زبان ساده تشريح گردد به‌طوری‌که شرکت‌ها و مؤسسات تجاری و صنعتی به سهولت بتوانند از مطالب آن، براي تأمین نیازهای نقدينگی، مالی و اعتباری خود بهره گيرند.

توضیحات کتاب

رشد و توسعه اقتصادی بستگی تام و تمام به توسعه منابع مالی و سرمایه ای دارد و برای این منظور باید رویه‌هایی را دنبال نمود که منابع و سرمایه‌های سرگردان و پراکنده را متراکم سازد و آنها را در مسیر‌ درست برای سازندگی و تولید و ایجاد اشتغال قرار دهد.

غیر از ملزومات، توسعه دانش و مهارت‌های مرتبط با فرایندهای، جذب متراکم سازی و هدایت منابع مالی و سرمایه ای در مسیر سازندگی و همین طور بسط و گسترش معاملات تأمین مالی نیازمند فراهم سازی یک سیستم آموزشی مناسب همراه با عرضه منابع مطالعاتی و کتب آموزش حرفه ای در زمینه های مورد بحث است.

در کتاب حاضر تلاش شده است کلیه روش‌ها و رویه‌های تأمین منابع مالی و سرمایه‌ای و فرایندهای اجرایی آن‌ها به زبان ساده تشریح گردد به طوری که شرکتها و مؤسسات تجاری و صنعتی به سهولت بتوانند از مطالب آن، برای تأمین نیازهای نقدینگی، مالی و اعتباری خود بهره گیرند.

دیگر کتاب های نویسنده کتاب

نتیجه‌ای پیدا نشد.

محصولات مشابه

فهرست
a